fbpx

#001 INCREDIBLE NEWS | Prasówka Incred

28 listopada 2018

001-inc-cat-news-blog

A może by tak… prasówka na wtorek z paczką informacji prosto od ekipy kociarzy? Wrrróć! Ekipy INCRED Software & Tech House? 

♥ 7 fascynujących faktów na temat chatbotów. Czy wiesz, że na platformie Messenger działa już ponad 100 000 chatbotów? Poznaj kilka istotnych liczb dotyczących tego tematu. Pamiętaj, że @incred może pomóc ci stworzyć własnego bota.

☼ Sztuczna inteligencja stworzyła obraz, który sprzedano za $432,500. Dom aukcyjny Christie’s sprzedał obraz “namalowany” przez algorytmy. Czy to oznacza symboliczny przełom w sztuce?

♫ Apple zachęca do pokazywania swoich talentów. Apple nie czeka do grudnia ze świątecznymi spotami i już teraz wypuścił krótką historię z intrygującym zakończeniem.

► W 2025 r. handel tradycyjny i elektroniczny osiągną w Europie równowagę. Jak handel elektroniczny wpływa na ten tradycyjny? W ciągu najbliższych 7 lat Europę czeka redefinicja supermarketów i galerii handlowych.

☻ Dzieci wyjaśniają, czym jest blockchain. Jeśli nie masz pewności, na czym właściwie polega technologia blockchain, te dzieci pomogą ci w zrozumieniu tematu. :)

Kolejna paczka inspiracji już niedługo. Miłośnicy kotów z przyjemnością przygotowali tę edycję. Śledź nasz kanał, jeśli chcesz wiedzieć więcej. Do zamiauczenia!